Ice Racing: Sanok Cup na żywo w HD!
MotoRmania
10 stycznia 2014

Transmisja telewizyjna live z zawodów na torze motocyklowym „Błonie” to standard, do którego promotorzy ice racingu w Polsce zdążyli już przyzwyczaić rodzimych kibiców motoryzacji.

Informacja prasowa

W 2014 roku nie będzie inaczej, a zmiany mają wyjść wizerunkowi tej widowiskowej dyscypliny tylko na lepsze. Nowym nadawcą sanockich zawodów została platforma nc+, która na kanale nsport relacjonuje między innymi rozgrywki żużlowej Ekstraligi, a ponadto w tym samym zespole redakcyjnym na antenie Canal+ (z udziałem Pawła Ruszkiewicza w roli eksperta) turnieje cyklu Speedway Grand Prix.

Do oglądania Finału VII Ice Racing Sanok Cup zapraszamy w niedzielę, 26 stycznia o godzinie 15.45 do kanału nsport hd.

Będzie to pierwsza w historii możliwość podziwiania ekstremalnej jazdy na lodzie w tak wysokiej jakości obrazu. Sztab organizacyjny pracuje nad wzbogaceniem imprezy w szereg atrakcji i wizytę prestiżowych gości. O szczegółach scenariusza iceracing’owego show będziemy informować na bieżąco.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły