Najlepsze ujęcia z sezonu 2014: świetne supermoto z zespołem Luc1!

- Piotr Jędrzejak

Luc1 Motorsport to jeden z naszych ulubionych zespołów wyścigowych. Posiada nie tylko jednych z najlepszych zawodników w swoich klasach, ale też co jakiś czas wypuszcza świetne filmy promocyjne. Tak się składa, że Luc1 to zespół Supermoto, co tym bardziej dodaje filmom atrakcyjności! Jeżeli nie wierzycie, obejrzyjcie ich niedawną wizytę na torze Brno i wszystkie inne produkcje!

Ich najnowszym filmem jest podsumowanie sezonu 2014 w Mistrzostwach Francji Supermoto. Sylvain Bidart otarł się o tytuł w klasie S1, kończąc sezon na drugim miejscu ze stratą 2 punktów do Adriena Chareyre. Z kolei Germain Vincenot (klasa S2) przez większość sezonu był wykluczony z powodu kontuzji. Niezależnie od wyników, ich jazda zawsze jest maksymalnie widowiskowa. Rozsiądźcie się wygodnie i oglądajcie najlepsze ujęcia z sezonu 2014:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl