Najlepsze ujęcia z sezonu 2014: świetne supermoto z zespołem Luc1!
Piotr Jędrzejak
30 grudnia 2014

Luc1 Motorsport to jeden z naszych ulubionych zespołów wyścigowych. Posiada nie tylko jednych z najlepszych zawodników w swoich klasach, ale też co jakiś czas wypuszcza świetne filmy promocyjne. Tak się składa, że Luc1 to zespół Supermoto, co tym bardziej dodaje filmom atrakcyjności! Jeżeli nie wierzycie, obejrzyjcie ich niedawną wizytę na torze Brno i wszystkie inne produkcje!

Ich najnowszym filmem jest podsumowanie sezonu 2014 w Mistrzostwach Francji Supermoto. Sylvain Bidart otarł się o tytuł w klasie S1, kończąc sezon na drugim miejscu ze stratą 2 punktów do Adriena Chareyre. Z kolei Germain Vincenot (klasa S2) przez większość sezonu był wykluczony z powodu kontuzji. Niezależnie od wyników, ich jazda zawsze jest maksymalnie widowiskowa. Rozsiądźcie się wygodnie i oglądajcie najlepsze ujęcia z sezonu 2014:

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły