Gymkhana – dobra zabawa niskim kosztem

- MotoRmania

Lubimy, kiedy nasi czytelnicy dobrze się bawią. Poniższy filmik otrzymalismy od Łukasza, który napisał tak: ” Hej, nazywam sie Łukasz Rongers i wraz z moimi kolegami trenujemy gymkhanę. Załączam filmik, z mojego przejazdu treningowego onboard na suzuki sv 650N. Ćwiczymy na ulicy Marywilskiej 44, w Warszawie w barwach zespołu Motorista. W każdy czwartek od 18 mozna przyjechać i cwiczyć z nami. Treningi sa darmowe. Na miejscu organizujemy parę stanowisk oraz udzielamy porad motocyklowych.”

Pamiętajcie, że już niedługo odbędzie się 4 runda zawodów Gymkhany w Warszawie, na którą warto również wpaść. Wstęp wolny.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl