IV runda Gymkhana GP już 30 sierpnia w Warszawie!

- MotoRmania

Mnóstwo nagród dla uczestników i widzów. Udział i wstęp wolny!

Informacja prasowa

Wstęp wolny, ale śmigać między pachołkami będziemy szybko, a przede wszystkim dokładnie. Nie wystarczy bowiem zrobić dobry czas, warto też nie popełniać błędów. Mniejsze, jak trącenie pachołka, dotknięcie ziemi czy gleba karane są dodaniem do czasu jednej sekundy, zaś pomylenie trasy i jej nie-naprawienie skutkuje dyskwalifikacją. Jeśli, jak w tej anegdotce z przedszkola („u nas GymkhanaGP-3-runda-fot-Pacyfka-05pod kaloryferem leżała prezerwatywa” – „a co to jest kaloryfer”) nie wiesz jeszcze, co to gymkhana, zajrzyj na stronę motoFUNdacji, która od dwóch lat organizuje cykl GymkhanaGP, odbywający się dzięki wsparciu medialnemu MotoRmanii. Warszawska runda organizowana jest we współpracy z OSK Honda Motorista oraz z załogą portalu GymkhanaPolska.pl.

Jesteś zwycięzcą!
Zgodnie z tradycją GymkhanaGP, każdy, nawet debiutant, może powalczyć o zwycięstwo, bo początkujący mają odrębną klasyfikację i pulę nagród, bardziej wypasioną niż ta dla zawodowców. Jak w całym cyklu, tak i w trzeciej rundzie ten który stanie na szczycie podium amatorów, otrzyma kurtkę Modeka Mesh2, ufundowaną przez Modeka Polska. To właśnie w Warszawie rok temu debiutant Kij’ek, który do tej pory trenował samotnie na podwórku, dokonał takiego wyczynu. Modeka funduje też nagrody dla zwycięzców wszystkich pozostałych klasyfikacji – klasy PRO, konkursu GP8, wyróżnienia dla najszybszej kobiety i rozgrywki pucharowej między czterema najlepszymi amatorami i czterema najlepszymi zawodowcami, w której o rozstawieniu decyduje losowanie.

Ale nie tylko najszybsi mogą liczyć na nagrody! Speed Day ufundował wejściówki na swoje treningi na Torze Poznań, które będą losowane wśród zawodników i widzów. Każdy ze startujących ma również szansę wylosowania wejściówki na kurs doskonalenia jazdy w OSK Honda Motorista. Garmin, producent elektroniki, przeznaczył sportową kamerę do rozlosowania wśród zawodników. GymkhanaGP-3-runda-fot-Pacyfka-13Tu warunkiem uczestnictwa w zabawie jest wyrażenie zgody przy rejestracji online na rundę (na stronie zawodów).

Spikerem imprezy będzie legendarny „głos polskiej Gymkhany”, Daniel Kisiel, dziennikarz z Trójmiasta, który komentował wszystkie ogólnopolskie gymkhany od początku historii tej dyscypliny, jakie się odbyły w naszym kraju. Dziękujemy za wsparcie przyjazdu Daniela firmie Excavar Maszyny Budowlane.

Słowo się rzekło, Kobyłka u płota.
Już w tej chwili uczestnictwo zadeklarowało kilkudziesięciu jeźdźców wraz z końmi, więc na imprezie przyda się też Kobyłka. Bezpieczeństwo medyczne i ogniowe zapewniać będzie dzielna drużyna strażacka Ochotniczej Straży Pożarnej Kobyłka, której nomen-omen członkiem jest najlepszy gymkhaner wśród strażaków i najlepszy strażak wśród gymkhanerów – Pedros, admin portalu GymkhanaPolska.pl.

Wjazd na GymkhanaGP jest za darmo, ale nie obejmuje niestety „tankowania” w czasie wieczornego afterparty. Sceną rozegrania tej dodatkowej konkurencji będzie warszawski klub LaPlaya. I tu wjazd jest za darmo, ale „paliwo” już nie. Ci którzy uiszczą przedpłatę, mają jednakowoż możliwość skorzystania z open baru w stałej cenie, czyli płacisz 60 zł i pijesz do odcięcia. W tej konkurencji faworytami są żądni wiktorii warszawiacy z Pedrosem i Taborem na czele. Nagrodą dla zwycięzcy tego współzawodnictwa jest GymkhanaGP-3-runda-fot-Pacyfka-18wyniesienie z klubu na ramionach tych rywali, którym słabiej poszło.

Spotykamy się w sobotę 30. sierpnia na terenie Centrum Hal Targowych Marywilska 44, wspierającego imprezę udostępnieniem terenu.

Wszystkie szczegóły, rejestracja online, regulaminy, wyniki poprzednich rund, klasyfikacja generalna na stronie gymkhana-gp.pl, a bieżące aktualności na FB imprezy.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl