Sweet Dreams: palenie gumy z Ewą Pieniakowską

- Piotr Jędrzejak

Ewa Pieniakowska i Icon wypuścili właśnie nowy klip. Jest dość krótki i tak naprawdę nie zobaczycie na nim niczego specjalnego poza nowymi grafikami Icona, zwykłym paleniem gumy i krótkim driftem… A jednak to video ogląda się całkiem przyjemnie. Dlaczego? Sprawdźcie opis Icona i obejrzyjcie sami:

„Mieszkając w małym mieście w odległej części Polski, Ewa Pieniakowska miała marzenie, aby zostać profesjonalną stunterką. Z niezliczonymi godzinami na motocyklu, wytrwałością i niezłomnym postanowieniem, marzenie Ewy w końcu stało się rzeczywistością. Jak śpiewali Eurythmics, siostry radzą sobie same (Sisters Are Doin’ It for Themselves). Jeżeli chodzi o jej jazdę, to Ewa nie jest „całkiem dobra jak na dziewczynę”. Jest po prostu dobra.”

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl