Mariola i Tarantella: customowa sesja zdjęciowa

- Piotr Jędrzejak

Kilka dni temu na naszego maila redakcyjnego zgłosił się Maciek, pisząc, że ma kilka fajnych fotek ciekawego motocykla z aerografem i niezłą modelką do tego. Bez dłuższego zastanawiania, postanowiliśmy pokazać tą galerię zdjęć też i Wam…

Motocykl, który kiedyś był Hondą Shadow VT1100 C3X Aero, to teraz „Tarantella” należąca do Małego_Tomiego. Wspomniana modelka to Mariola. Za wizaż odpowiedzialna była Aleksandra „Malina” Arkita, a tych kilka fajnych fotek wykonało Studio Art-D, dzięki!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl