Film o Monice Jaworskiej – zdjęcia w trakcie!
MotoRmania
14 lipca 2014

O tym, że o Monice Jaworskiej powstaje film dokumentalny, pisaliśmy już kilkakrotnie.

Informacja prasowa

Tym razem ekipa filmowa wraz z główną bohaterką wybrała się w jej rodzinne strony – w okolice Miechowa. Jako dziecko Monika spędzała tam bardzo dużo czasu i wciąż chętnie tam wraca. Już jako mała dziewczynka jeździła tam na swoim Simsonie. Pobyt na wsi zawsze był dla niej świetną zabawą.

W rodzinnych stronach wciąż mieszka dziadek Moniki, któremu stara się pomagać i odwiedzać go najczęściej jak to możliwe. „Nie dało się jej tego wybić z głowy, ciągle chciała jeździć!” – wspomina dziadek.

Teraz jest bardzo dumny z wnuczki i jej osiągnięć, ale wciąż bardzo się o nią troszczy. „Pamiętaj wnusiu, uważaj na tym torze, dziadek się o ciebie bardzo martwi…” – odpowiada na relacje Moniki z ostatnich wyścigów.

Do dokumentu o Monice zostały już sfilmowane jej przygotowania do startów w zawodach oraz wyścig podczas 5 i 6 rundy CIV. Data premiery filmu nie jest jeszcze znana, ale jak tylko to się zmieni- damy znać!

Produkcję filmu wspierają: Polski Związek Motorowy i Pirelli.

Więcej informacji o filmie facebook.com/filmkatanka i Monice facebook.com/Katanka100.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły