Argentyna i 10 000 km – Ania Jackowska już wraca

- MotoRmania

Ania przejechała 10 000 kilometrów w Argentynie, a teraz wraca już do Polski.

Informacja prasowa

W środę 28. marca Ania Jackowska, podróżniczka i pisarka, laureatka prestiżowej nagrody „Traveler” National Geographic i autorka dwóch książek: „Kobieta na Motocyklu” i „Samotnie przez Bałkany”o godz. 15:00 wyląduje na warszawskim lotnisku im.F.Chopina. Zakończy się kolejna samotna motocyklowa podróż. Wyprawa do Argentyny „MotocykLove Tango Argentyńskie”rozpoczęła się 10 lutego br.

Ostatnie dni to spotkanie z malowniczymi i bogatymi w tradycję miasteczkami prowincji Salta i Jujuj – Salta,Tilcara, Humacuaca, Pumamarca. Niezapomniane wrażenia po przejechniu Quebrada de Humacucace – wąwozu wpisanego na listę zabytków dziedzictwa światowego Unesco. I wjazd na ponad 4200 m npm. Aby dostać się do Salinas Grande. Biała przestrzeń, a w tle osnieżone Andy.

„Pierwsze wrażenie – najtrudniejsza ze wszystkich podroży. Nie najtrudniejsza, ale inna – poprawiają mnie miejscowi podróżnicy. Ale skoro ten argentyński test zdałaś, możesz jechać dalej. Test zdaliśmy po raz kolejny razem z motocyklem BMW F 650 GS, olejem Castrol Power 1, oponami Metzeler i SOS PZM” – tymi słowami podzieliła się z nami Ania tuż przed wylotem z Buenos Aires.

Więcej informacji o podróży znaleźć można na www.aniajackowska.pl, www.zwierciadlo.pl oraz na profilu FB „Kobieta na Motocyklu”. Zapraszamy do oglądania „Pytania na Śniadanie”, którego gościem 5 kwietnia będzie Ania Jackowska. Sponsorami wyprawy byli: Castrol Power 1, Metzeler,BMW Group Polska, Sinnet, a partnerem Polski Związek Motorowy.Wsparcia sprzętowego udzielili :Canon, Kamery na kask i BMW Auto Fus. Była to kolejna wyprawa Ani Jackowskiej,wcześniejsze wyprawy obejmowały Maroko (2008), Syrię (2009), Bałkany (2010) i USA (2011).

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl