ART MX: świetne połączenie motocrossu, Pawła Szymkowskiego oraz sztuki!

- MotoRmania

ART MX, jak sama nazwa wskazuje, jest połączeniem motocrossu i sztuki. Tego rodzaju zabawy jeszcze nikt w Polsce nie zrobił!

Zdjęcia, które zostały opublikowane w czerwcowym numerze MotoRmanii przesłał nam Tomek Chrapusta. ART MX jest to jeden z jego projektów, który jest połączeniem sportu motorowego – motocrossu i sztuki. To, co zostało stworzone jest unikalne i ekstremalne. Można to porównać z zegarkami G-Shock’a, które z jednej strony są super wytrzymałe, a z drugiej kolorowe jak lentilki, tak jak cały motocross. Tego rodzaju zabawy jeszcze nikt w Polsce nie zrobił.

Sesja fotograficzna została wykonana na malowniczym torze na Śląsku. Zdjęcia wykonał świetny w fotografii sportowej – Piotr Staroń. Następnie zdjęcia zostały obrobione przez Bartka Trojanowskiego – grafika, który wspiera bloga od strony graficznej. Na wybranych, najlepszych zdjęciach, Bartek narysował wyimaginowany świat, który potęguje i uwidacznia emocje towarzyszące riderowi podczas jazdy. Ubrania Mr Gugu & Miss Go były mostem między światem realistycznym, a fantastycznym. Motocyklistów było dwóch: Paweł Szymkowski, który jest czołowym zawodnikiem Mistrzostw Europy oraz Mistrzem Polski wszystkich klas enduro. Zaliczył także starty na Mistrzostwach Świata. Jednym słowem – Mistrz. A drugim zawodnikiem był Tomek – aktor, bloger i sportowiec ekstremalny, który starał się dotrzymać tempa Pawłowi.

Realizacja projektu była możliwa dzięki platformie Pixblog.eu. Jest to blog Tomasza, na którym znajdziecie więcej informacji o ART MX.

ART MX - Motocross i sztuka (1)

ART MX - Motocross i sztuka (2)

ART MX - Motocross i sztuka (3)

ART MX - Motocross i sztuka (4)

ART MX - Motocross i sztuka (5)

ART MX - Motocross i sztuka (6)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl