ART MX: świetne połączenie motocrossu, Pawła Szymkowskiego oraz sztuki!
MotoRmania
10 czerwca 2014

ART MX, jak sama nazwa wskazuje, jest połączeniem motocrossu i sztuki. Tego rodzaju zabawy jeszcze nikt w Polsce nie zrobił!

Zdjęcia, które zostały opublikowane w czerwcowym numerze MotoRmanii przesłał nam Tomek Chrapusta. ART MX jest to jeden z jego projektów, który jest połączeniem sportu motorowego – motocrossu i sztuki. To, co zostało stworzone jest unikalne i ekstremalne. Można to porównać z zegarkami G-Shock’a, które z jednej strony są super wytrzymałe, a z drugiej kolorowe jak lentilki, tak jak cały motocross. Tego rodzaju zabawy jeszcze nikt w Polsce nie zrobił.

Sesja fotograficzna została wykonana na malowniczym torze na Śląsku. Zdjęcia wykonał świetny w fotografii sportowej – Piotr Staroń. Następnie zdjęcia zostały obrobione przez Bartka Trojanowskiego – grafika, który wspiera bloga od strony graficznej. Na wybranych, najlepszych zdjęciach, Bartek narysował wyimaginowany świat, który potęguje i uwidacznia emocje towarzyszące riderowi podczas jazdy. Ubrania Mr Gugu & Miss Go były mostem między światem realistycznym, a fantastycznym. Motocyklistów było dwóch: Paweł Szymkowski, który jest czołowym zawodnikiem Mistrzostw Europy oraz Mistrzem Polski wszystkich klas enduro. Zaliczył także starty na Mistrzostwach Świata. Jednym słowem – Mistrz. A drugim zawodnikiem był Tomek – aktor, bloger i sportowiec ekstremalny, który starał się dotrzymać tempa Pawłowi.

Realizacja projektu była możliwa dzięki platformie Pixblog.eu. Jest to blog Tomasza, na którym znajdziecie więcej informacji o ART MX.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły