To działa!

Głośne wydechy są super. Gdy rura ryczy głośno, nie trzeba zerkać na obrotomierz, aby wiedzieć kiedy zmieniać biegi. Perfekcyjnie słychać obroty silnika. No i ten rasowy dźwięk! Na szczęście ekipa Bootleg-Racing.com odpowiedziała na odwieczne pytanie – co zrobić, gdy wydech wciąż jest zbyt cichy? Sprawdźcie ich najnowszy układ w trakcie testów torowych.

Fantastyczne prawda? Słychać nie tylko obroty, ale pewnie także stopień otwarcia poszczególnych zaworów w głowicy. Może i trochę nawdychasz się spalin, ale co z tego! Przecież uwielbiasz dźwięk swojego motocykla, więc nie zaszkodzi, gdy będziesz przez niego na lekkim haju.

Jeżeli „krew” cieknąca z uszu zawodnika na końcu filmu nie była dostateczną wskazówką, to mówimy wprost, że całe zamieszanie jest sarkastycznym żartem. Pytanie tylko z kogo się śmiejemy? Może z tych motocyklistów, którzy uwielbiają na pustych wydechach kręcić do odcinki na osiedlowych drogach w środku nocy?

Przepiękny.

Przepiękny.

Najbardziej zdumiewające jest, że ktoś na to wpadł i rzeczywiście zrealizował budowę wydechu w stylu tuby gramofonowej. Ekipa Bootleg Racing zapowiedziała drugi odcinek, już się boimy.