MOTOCYKLE POLSKA Autoryzowany Dealer YAMAHA w Poznaniu 1.12.2012 organizuje spotkanie charytatywne na rzecz podopiecznych Domu Dziecka w Kórniku-Bninie k. Poznania pod hasłem „Święty Mikołaj jeździ quadem”

Informacja prasowa

Mikołajowe spotkanie ma na celu uprzyjemnić czas dzieciom z Domu Dziecka w Kórniku-Bninie. Dzieci zjedzą ciepły posiłek, dostaną upominki i będą miały okazję przejechać się quadami w terenie, obejrzeć krótki film dotyczący jazdy, a także dowiedzieć się ciekawych rzeczy związanych z tematem bezpieczeństwa jazdy i odzieży ochronnej.

Niezbędna jest pomoc wolontariuszy posiadaczy quadów, którzy wspomogą akcję. Dzieci jest wiele i każde z nich bardzo jest chętne na przejażdżkę.:)

Zapisy chętnych quadowców (wolontariuszy) chcących wesprzeć dzieciaki swoją obecnością i wspólną przejażdżką będą prowadzone w salonie: Motocykle Polska Autoryzowany Dealer Yamaha w Poznaniu ul. Bułgarska 63/65, mailowo: p.rembikowski@motocykle-polska.pl lub telefonicznie: 506 066 811 do dnia 26.11.2012r. Mapa dojazdu znajduje się na stronie: www.facebook.com/MotocyklePolska

Data i godzina spotkania: 01.12.2012r. (sobota) godz. 10.00 – 13.30
Program:
9.45 Rozpoczęcie spotkania
10.00 Wspólne śniadanie i zapoznanie się z podopiecznymi oraz personelem Domu Dziecka (ciepły posiłek, ciepłe napoje, ciasto…)
11.00 Rozmowa z dziećmi na temat bezpieczeństwa jazdy i odzieży ochronnej kierowcy quada, krótki instruktaż jazdy na quadzie i projekcja krótkiego filmu o jeździe na quadach
11.30 Jazda quadami w terenie wraz z podopiecznymi Domu Dziecka (wolontariusze-quadowcy wspólnie jeżdżą z dzieciakami na własnych quadach na zamkniętym terenie ośrodka).
13.00 Wspólny obiad, (jeżeli pogoda dopisze – ognisko)
13.30 Zakończenie spotkania
Organizator zapewnia wolontariuszom, dzieciom i pracownikom ośrodka dwa ciepłe posiłki i upominki dla podopiecznych domu dziecka.