Zwycięzca MotoGP zaręczył się ze swoją siostrą. Serio…
MotoRmania
1 września 2020

Nie, nie chodzi o to, aby zamieniać się w pudelka, i szukać niezdrowych sensacji. To po prostu bardzo nietypowa sytuacja, która jako ciekawostka trafiła na strony głównych stacji w całej europie – również nasz Polsat o tym poinformował na swojej głównej stronie.

Chodzi o siostrę przyrodnią Miguela Oliveiry, który sensacyjnie wygrał ostatni wyścig MotoGP w Austrii. Było to pierwsze zwycięstwo portugalskiego zawodnika w historii wyścigów na najwyższym poziomie. Rodzina w pełni akceptuje ten związek i wspiera młodych pomiędzy, którymi nie ma żadnych więzów krwi. Rodzice Miguela Oliveiry rozstali się w 2003 roku. Chłopiec trafił pod opiekę ojca, z którym kilka lat później przeprowadził się do jego nowej żony i dwójki jej dzieci.To właśnie wtedy 13-letni Oliveira poznał swoją przyszłą narzeczoną. Para początkowo się przyjaźniła, jednak z czasem łączące ich uczucie stawało się coraz silniejsze. 

UWAGA Reklama 🙂 Odbierz PAKIET „1500zł Plus” dla motocyklistów na Dainese, treningi, zakupy motocyklowe rejestrując dostęp do naszych materiałów Premium z zakresu szkoleń, testów i porad. Tutaj dowiesz się wszystkiego.

– Przed miłością była wielka przyjaźń. Dorastaliśmy razem. W pewnym momencie zdaliśmy sobie sprawę, że to coś więcej niż przyjaźń, to bardzo silna miłość – powiedział mediom zawodnik. 

W lipcu ubiegłego roku Miguel oświadczył się swojej wybrance. „Drodzy przyjaciele, dziś padłem na kolana w pięknym, przełomowym momencie mojego życia, a ona powiedziała: TAK” – poinformował na Instagramie.

Życzymy im dużo szczęścia 🙂

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły