Zwycięzca MotoGP zaręczył się ze swoją siostrą. Serio…

- MotoRmania

Nie, nie chodzi o to, aby zamieniać się w pudelka, i szukać niezdrowych sensacji. To po prostu bardzo nietypowa sytuacja, która jako ciekawostka trafiła na strony głównych stacji w całej europie – również nasz Polsat o tym poinformował na swojej głównej stronie.

Chodzi o siostrę przyrodnią Miguela Oliveiry, który sensacyjnie wygrał ostatni wyścig MotoGP w Austrii. Było to pierwsze zwycięstwo portugalskiego zawodnika w historii wyścigów na najwyższym poziomie. Rodzina w pełni akceptuje ten związek i wspiera młodych pomiędzy, którymi nie ma żadnych więzów krwi. Rodzice Miguela Oliveiry rozstali się w 2003 roku. Chłopiec trafił pod opiekę ojca, z którym kilka lat później przeprowadził się do jego nowej żony i dwójki jej dzieci.To właśnie wtedy 13-letni Oliveira poznał swoją przyszłą narzeczoną. Para początkowo się przyjaźniła, jednak z czasem łączące ich uczucie stawało się coraz silniejsze. 

UWAGA Reklama ? Odbierz PAKIET „1500zł Plus” dla motocyklistów na Dainese, treningi, zakupy motocyklowe rejestrując dostęp do naszych materiałów Premium z zakresu szkoleń, testów i porad. Tutaj dowiesz się wszystkiego.

– Przed miłością była wielka przyjaźń. Dorastaliśmy razem. W pewnym momencie zdaliśmy sobie sprawę, że to coś więcej niż przyjaźń, to bardzo silna miłość – powiedział mediom zawodnik. 

W lipcu ubiegłego roku Miguel oświadczył się swojej wybrance. „Drodzy przyjaciele, dziś padłem na kolana w pięknym, przełomowym momencie mojego życia, a ona powiedziała: TAK” – poinformował na Instagramie.

Życzymy im dużo szczęścia 🙂

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl