Zimno? Na to czekaliśmy! Wreszcie mamy elektryczne, łatwe w użyciu ocieplacze.
MotoRmania
10 października 2020

Elektryczna ogrzewana odzież motocyklowa jest na rynku co najmniej od kilkunastu lat. Posiada różne rozwiązania – najczęściej trzeba się podpiąć pod akumulator. Firma Capit znana wszystkim entuzjastom jazdy torowej z produkcji kocy grzewczych wpadła na bardzo praktyczny pomysł. Te nogawki ocieplające kosztują 170 euro i wygląda na to, że można je szybko założyć na każdego rodzaju odzież. Jeżeli jedziemy po mieście w jeansach to będą super praktyczne, bo ochronią nas przed brudem i deszczem. Mają kilka poziomów grzania. Ładuje się je niezależnie poprzez ładowarkę. Capit twierdzi, że po naładowaniu będą grzać od 3,5 do 9h – w zależności czy grzejemy „na full” czy nie. To nie jest materiał sponsorowany, ani płatna reklama. Uważamy, że ten produkt naprawdę może być świetny. Jak sądzicie?

Uwaga – bezpłatne seminaria z zawieszenia dla subskrybentów Motormanii już w listopadzie oraz bezpłatne treningi flat trackowe. Zapisz się dziś 🙂

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły