Zimno? Na to czekaliśmy! Wreszcie mamy elektryczne, łatwe w użyciu ocieplacze.

- MotoRmania

Elektryczna ogrzewana odzież motocyklowa jest na rynku co najmniej od kilkunastu lat. Posiada różne rozwiązania – najczęściej trzeba się podpiąć pod akumulator. Firma Capit znana wszystkim entuzjastom jazdy torowej z produkcji kocy grzewczych wpadła na bardzo praktyczny pomysł. Te nogawki ocieplające kosztują 170 euro i wygląda na to, że można je szybko założyć na każdego rodzaju odzież. Jeżeli jedziemy po mieście w jeansach to będą super praktyczne, bo ochronią nas przed brudem i deszczem. Mają kilka poziomów grzania. Ładuje się je niezależnie poprzez ładowarkę. Capit twierdzi, że po naładowaniu będą grzać od 3,5 do 9h – w zależności czy grzejemy „na full” czy nie. To nie jest materiał sponsorowany, ani płatna reklama. Uważamy, że ten produkt naprawdę może być świetny. Jak sądzicie?

Uwaga – bezpłatne seminaria z zawieszenia dla subskrybentów Motormanii już w listopadzie oraz bezpłatne treningi flat trackowe. Zapisz się dziś ?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl