Jeremiasz, Dawid i Hulek zgarniają tytuły! Igor wice-mistrzem, Zuzia na podium! Motormania KidzGP Team – gratulacje!!!

- MotoRmania

To co te dzieciaki nam zrobiły to trudno wręcz opisać. Dziękujemy Wam za Waszą pasję, Waszą ciężką pracę na treningach i zaangażowanie. Ale zacznijmy od największego pechowca dzisiejszej rundy w Bydgoszczy – Maksia Palmowskiego. Po wypadku wylądował w szpitalu. Na szczęście „rider ok” 🙂 i już jest z całym zespołem na torze- jedyna cena to brak udziały w zawodach. Tym samym Maksiu kończy sezon na 6. miejscy w klasyfikacji STK 125.

Tymczasem Jeremiasz Wojciechowski w klasie STK 150 Junior pokazał moc i wygrał dwa wyścigi na mokrym torze. Ten wynik pozwolił mu zgarnąć tytuł Mistrza w klasyfikacji końcowej – MAMY TO! BRAWO JEREMIASZ!

Igor Teske też wspaniale sobie radził – dzisiaj zajął dwa razy pierwsze miejsce co dało mu tytuł wice-mistrza w klasie STK125. Tytuł w tej klasie przypadł naszemu innemu zawodnikowi : Dawidowi Nowakowi, który zostaje Mistrzem Polski klasy STK125 wygrywając jednym punktem przewagi nad Igorem ( Dawid był dzisiaj drugi w pierwszym wyścigu, ale przewrócił się w kolejnym starciu). BRAWO CHŁOPAKI.

Mateusz Hulewicz w klasie STK150 też nie dał nikomu szans – zgarnął dzisiaj dwa zwycięstwa oraz tytuł Mistrzowski w generalce.

„Nasza” jedyna dziewczynka w zespole, Zuzia, wygrała kwalifikacje klasy „Girls 90”, a w wyścigach zajęła dwa razy 3 miejsce i ostatecznie ukończyła sezon na trzeciej pozycji w generalce.

WIELKIE GRATULACJE! JESTEŚMY Z WAS DUMNI!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!