Jeremiasz, Dawid i Hulek zgarniają tytuły! Igor wice-mistrzem, Zuzia na podium! Motormania KidzGP Team – gratulacje!!!
MotoRmania
10 października 2020

To co te dzieciaki nam zrobiły to trudno wręcz opisać. Dziękujemy Wam za Waszą pasję, Waszą ciężką pracę na treningach i zaangażowanie. Ale zacznijmy od największego pechowca dzisiejszej rundy w Bydgoszczy – Maksia Palmowskiego. Po wypadku wylądował w szpitalu. Na szczęście „rider ok” 🙂 i już jest z całym zespołem na torze- jedyna cena to brak udziały w zawodach. Tym samym Maksiu kończy sezon na 6. miejscy w klasyfikacji STK 125.

Tymczasem Jeremiasz Wojciechowski w klasie STK 150 Junior pokazał moc i wygrał dwa wyścigi na mokrym torze. Ten wynik pozwolił mu zgarnąć tytuł Mistrza w klasyfikacji końcowej – MAMY TO! BRAWO JEREMIASZ!

Igor Teske też wspaniale sobie radził – dzisiaj zajął dwa razy pierwsze miejsce co dało mu tytuł wice-mistrza w klasie STK125. Tytuł w tej klasie przypadł naszemu innemu zawodnikowi : Dawidowi Nowakowi, który zostaje Mistrzem Polski klasy STK125 wygrywając jednym punktem przewagi nad Igorem ( Dawid był dzisiaj drugi w pierwszym wyścigu, ale przewrócił się w kolejnym starciu). BRAWO CHŁOPAKI.

Mateusz Hulewicz w klasie STK150 też nie dał nikomu szans – zgarnął dzisiaj dwa zwycięstwa oraz tytuł Mistrzowski w generalce.

„Nasza” jedyna dziewczynka w zespole, Zuzia, wygrała kwalifikacje klasy „Girls 90”, a w wyścigach zajęła dwa razy 3 miejsce i ostatecznie ukończyła sezon na trzeciej pozycji w generalce.

WIELKIE GRATULACJE! JESTEŚMY Z WAS DUMNI!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły