Dlaczego się przewrócił? Analiza jazdy na Torze Radom.

- MotoRmania

Nasz bezpłatny trening dla subskrybentów przyniósł nam wiele materiału szkoleniowego, który będziemy Wam sukcesywnie przedstawiać. Pamiętajcie, że jako subskrybenci materiałów Premium Motormanii (149zł/ rocznie) macie nie tylko zniżki w renomowanych firmach, ale bezpłatne szkolenia takie jak te na Torze Radom ( zarejestruj się dzisiaj i wpadaj na bezpłatne seminaria z zawieszenia , oraz bezpłatne treningi flat trackowe w listopadzie).

Na filmie poniżej mamy zarejestrowaną wywrotkę – jej powód jest raczej pytaniem symbolicznym, łatwym do stwierdzenia. PRAWDZIWE PYTANIE jest inne. Jaki błąd jest popełniany we wcześniejszej sekcji toru? Czy widzicie błąd w linii przejazdu? Zapraszamy do wypowiedzi na naszym profilu Facebookowym, a jutro zamieścimy nasze wyjaśnienie 🙂 Oto film:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl