Zgubił podnóżek, i się nie zorientował – czy są osoby, które nie nadają się do jazdy motocyklem?

- MotoRmania

Na treningach w Moto Angeles przez ostatnie dwa lata gościło ponad 300 osób – od początkujących po Mistrzów Polski. Czy zdarzyli się tacy, którzy nie powinni w ogóle jeździć?

Często stwierdzamy, że ktoś się do czegoś nie nadaje. Po prostu jego ciało i jego motoryka są na tyle specyficzne, iż to co innym przychodzi naturalnie u nich powoduje bariery trudne do przeskoczenia. Dodatkowo pojawiają się predyspozycje psychiczne,  takie jak odporność na stres, która jest bardzo ważnym czynnikiem w kwestii prowadzenia motocykla – dotyczy to zdolności reakcji w trudnej, awaryjnej sytuacji. Tutaj stres może cię kompletnie zablokować i unieruchomić. Czy wszystko można przezwyciężyć i pokonać? Może niektórzy powinni sobie dać spokój z motocyklami? Posłuchajcie o tym co sądzimy na podstawie pewnego przypadku 🙂

 

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl