Właściciel broni motocykla przed uzbrojonymi złodziejami. Co robić w trudnych sytuacjach?

- MotoRmania

Te sceny rozegrały się niedawno w UK. Złodzieje ewidentnie czekali na powrót Jacka do domu. Wiedzieli, że po tym jak podjeżdża pod garaż musi zsiąść na chwilę z maszyny. Zaplanowali atak na ten moment. Jeden z nich miał zastraszyć Jacka nożem, a drugi odjechać motocyklem.

UwagaMotormania zaprasza na bezpłatne szkolenia z jazdy na torze Radom oraz bezpłatne seminaria z regulacji zawieszenia ( Warszawa, Katowice) Pierwsze terminy już we wrześniu – zapisz się. Tutaj dowiesz się wszystkiego: ilość miejsc ograniczona.

To co się wydarzyło później możecie zobaczyć na filmie. Jack przypomniał sobie, że ma w plecaku ciężką blokadę do motocykla. Wołał o pomoc i wykrzykiwał numery rejestracyjne samochodu, który towarzyszył złodziejom. Próba zwrócenia uwagi jak największej ilości osób, uświadomienie złodziejom, że to się może dla nich źle skończyć w tym przypadku zdecydowanie pomogła.

Tu znajdziecie film i wyjaśnienie sytuacji – akcja zaczyna się od 32 sekundy.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl