Właściciel broni motocykla przed uzbrojonymi złodziejami. Co robić w trudnych sytuacjach?
MotoRmania
11 września 2020

Te sceny rozegrały się niedawno w UK. Złodzieje ewidentnie czekali na powrót Jacka do domu. Wiedzieli, że po tym jak podjeżdża pod garaż musi zsiąść na chwilę z maszyny. Zaplanowali atak na ten moment. Jeden z nich miał zastraszyć Jacka nożem, a drugi odjechać motocyklem.

UwagaMotormania zaprasza na bezpłatne szkolenia z jazdy na torze Radom oraz bezpłatne seminaria z regulacji zawieszenia ( Warszawa, Katowice) Pierwsze terminy już we wrześniu – zapisz się. Tutaj dowiesz się wszystkiego: ilość miejsc ograniczona.

To co się wydarzyło później możecie zobaczyć na filmie. Jack przypomniał sobie, że ma w plecaku ciężką blokadę do motocykla. Wołał o pomoc i wykrzykiwał numery rejestracyjne samochodu, który towarzyszył złodziejom. Próba zwrócenia uwagi jak największej ilości osób, uświadomienie złodziejom, że to się może dla nich źle skończyć w tym przypadku zdecydowanie pomogła.

Tu znajdziecie film i wyjaśnienie sytuacji – akcja zaczyna się od 32 sekundy.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły