Covid eliminuje z Misano zawodnika walczącego o tytuł.
MotoRmania
10 września 2020

Niestety Jorge Martin, walczący o tytuł mistrzowski w Moto2 nie dojechał do Misano. Test na Covid19 dał wynik pozytywny i teraz hiszpański zawodnik musi przebywać w domu. Martin jest obecnie na drugiej pozycji w generalce, a jedna z najważniejszych informacji z nim związana dotyczy jego przyszłości w MotoGP z Pramac Ducati. Oprócz Jorge jeden z mechaników również miał wynik pozytywny – Dorna jednak nie ujawniła kim on jest. Do tej pory organizator MotoGP poddał zespoły i obsługę ponad 14 000 testów. W ten sposób stara się zapewnić uczestnikom maksymalne bezpieczeństwo.

UwagaMotormania zaprasza na bezpłatne szkolenia z jazdy na torze Radom oraz bezpłatne seminaria z regulacji zawieszenia ( Warszawa, Katowice) Pierwsze terminy już we wrześniu – zapisz się. Tutaj dowiesz się wszystkiego: ilość miejsc ograniczona.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły