Dlaczego jeździmy powoli na torze? Kolejny błąd, czyli „Hitting the Apex” po polsku. Film i omówienie.

- MotoRmania

Wczoraj omówiliśmy najbardziej popularny błąd jaki przytrafia się polskim motocyklistom podczas treningów torowych ( tutaj przeczytasz o szczegółach). Dzisiaj omawiamy kolejną nieprawidłowość, która jest niemalże równie częsta i ma znaczny wpływ na czasy z jakimi jeździmy. Przypominamy, że linia przejazdu oraz pozycja na motocyklu będzie głównym punktem weryfikacji podczas bezpłatnych szkoleń dla subskrybentów, które odbędą się na torze Radom pod koniec września i na początku października. Każdy zostanie nagrany i wszelkie ewentualne błędy zostaną omówione ( tutaj znajdziesz szczegóły). Mamy jeszcze miejsca na każdy termin :). Jeżeli jesteś już naszym subskrybentem to pod tym filmem czeka na Ciebie drugi z rozwinięciem na temat podwójnych apexów. Jeżeli nie jesteś subskrybentem, to zobacz pierwszy film i jeżeli Ci się spodoba, to zostań :):). Zapraszamy 🙂

Witaj w sekcji dla subskrybentów. Zapraszamy na drugą część materiału z rozwinięciem na temat podwójnych apexów i przyczyn popełniania błędów.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl