Najczęstszy błąd polskich motocyklistów na torze. Film i omówienie.

Nasze treningi w Moto Angeles pokazały, że zaskakująca ilość osób (niemalże wszyscy), która trenuje aktywnie na torach wspólnie popełnia ważny błąd związany z linią przejazdu przez zakręt. Ten błąd nie tylko powoduje, że jedziemy wolniej i bardzo łatwo nas wyprzedzić na hamowaniu, ale wymusza krótki i nagły proces złożenia motocykla ( co samo w sobie niesie dodatkowe zagrożenie utraty przyczepności). W materiale poniżej tłumaczymy o co chodzi. Zapraszamy Was na bezpłatne szkolenie dla subskrybentów, które odbędzie się na torze Radom (28-29.09,. 01-02.10.) gdzie będziemy Was nagrywać i omawiać linię oraz pozycję jazdy. Tutaj dowiecie się wszystkiego ( są jeszcze miejsca 🙂. Tymczasem zapraszamy na film.

Poniżej w sekcji dla subskrybentów dajemy wskazówki jak wyeliminować niekorzystną linię opisaną w filmie główny. Jeżeli chcesz mieć dostęp do naszych rozszerzonych materiałów, wpadać na bezpłatne szkolenia i seminaria z ustawień zawieszenia to dołącz do nas. Kliknij w baner poniżej i zostań subskrybentem ( koszt 149zł rocznie). Oprócz materiałów, i treningów, mamy dla Ciebie pakiet zniżek w renomowanych firmach motocyklowych ( Dainese, Motorraid, POLand Position, Bitubo i wiele innych). Zapraszamy.

Aby oglądać ten materiał ODBIERZ "1500 ZŁ PLUS" DLA CIEBIE na zakupy u naszych partnerów!
Przejdź szybką procedurę subskrypcji Pakietu Premium.
Kliknij w "Premium Content" aby mieć dostęp do ekskluzywnych materiałów

Ciesz się z rocznego dostępu do wyjątkowych materiałów i zrealizuj bon u naszych partnerów: AGV, Dainese, Ozon, Bitubo, POLand Position, Arrow, Motorraid, 
RobertOzon, East River Enduro, Braking, Pit Bike Racing Lublin, LocoGP

dainese
agv
arrow
bitubo
breaking
yamaha
robertozon
motorraid
ere
bitbike

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły