Najczęstszy błąd polskich motocyklistów na torze. Film i omówienie.

- MotoRmania

Nasze treningi w Moto Angeles pokazały, że zaskakująca ilość osób (niemalże wszyscy), która trenuje aktywnie na torach wspólnie popełnia ważny błąd związany z linią przejazdu przez zakręt. Ten błąd nie tylko powoduje, że jedziemy wolniej i bardzo łatwo nas wyprzedzić na hamowaniu, ale wymusza krótki i nagły proces złożenia motocykla ( co samo w sobie niesie dodatkowe zagrożenie utraty przyczepności). W materiale poniżej tłumaczymy o co chodzi. Zapraszamy Was na bezpłatne szkolenie dla subskrybentów, które odbędzie się na torze Radom (28-29.09,. 01-02.10.) gdzie będziemy Was nagrywać i omawiać linię oraz pozycję jazdy. Tutaj dowiecie się wszystkiego ( są jeszcze miejsca 🙂. Tymczasem zapraszamy na film.

Poniżej w sekcji dla subskrybentów dajemy wskazówki jak wyeliminować niekorzystną linię opisaną w filmie główny. Jeżeli chcesz mieć dostęp do naszych rozszerzonych materiałów, wpadać na bezpłatne szkolenia i seminaria z ustawień zawieszenia to dołącz do nas. Kliknij w baner poniżej i zostań subskrybentem ( koszt 149zł rocznie). Oprócz materiałów, i treningów, mamy dla Ciebie pakiet zniżek w renomowanych firmach motocyklowych ( Dainese, Motorraid, POLand Position, Bitubo i wiele innych). Zapraszamy.

Witaj w sekcji dla subskrybentów. Poniżej materiał w którym radzimy jak zaplanować linię przejazdu przez zakręt. Najważniejszym punktem jest WYHAMOWANIE. Musicie hamować wcześniej, przy jednoczesnej zmianie kierunku. Linia błędna, którą tak często stosujecie wynika zazwyczaj z faktu, że hamujecie zbyt późno, i na dodatek nie skręcacie. Czekacie aż wytracicie prędkość w linii prostej i dopiero potem się składacie. To trzeba robić równocześnie 🙂 Zapraszamy

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl