JUTRO! Wzmożone kontrole, kaskadowe pomiary, zero tolerancji. W całej EU…
MotoRmania
17 września 2020

W dniach 16-22 września obchodzony jest Europejski Tydzień Mobilności, w ramach którego Europejska Organizacja Policji Ruchu Drogowego ROADPOL zorganizowała akcję „Road Safety Days”. Oznacza to wzmożone kontrole i kaskadowe pomiary prędkości na drogach calej Europy. Akcja odbędzie się w najbliższy piątek 18 września.

Uwaga! Bezpłatne szkolenie z Motormanią na torze Radom! Zostaniesz nagrany, i otrzymasz konsultację oraz wskazówki dotyczące pozycji oraz nitki przejazdu. Mamy jeszcze miejsca. Tutaj dowiesz się wszystkiego: ilość miejsc ograniczona.

Oznacza, to że na jednym odcinku drogi ustawionych będzie kilka patroli drogowych pod rząd. Jak zwykle może to oznaczać tylko jedno – więcej mandatów i odebranych praw jazdy. Niestety, statystyki policyjne pokazują, że w tej kwestii nie jest najlepiej. W tym roku prawo jazdy za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym straciło już 46 567 kierowców. To wzrost o ponad 35 proc. w stosunku do roku poprzedniego!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły