Houston, mamy problem! Dla miłośników H-D i Adama Małysza..

- MotoRmania

Kiedy jesteś posiadaczem H-D i jednoczesnym miłośnikiem skoków narciarskich (lub dużej ilości środków odurzających) twój przejazd ulicą może wyglądać tak jak na filmie.

Polatamy? Pewien Amerykanin o nazwisku Tyler Flight potraktował to wyzwanie poważnie.. Zbudował prowizoryczną rampę na ulicy przed swoim domem i w zasadzie wszystko mogło się skończyć całkiem nieźle gdyby nie podszedł zbyt entuzjastycznie do prędkości najazdu. Z resztą zobaczcie sami. Nie ma to jak mała dawka szaleństwa na początek dnia..

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl