Hamownia: Harley-Davidson Road King 131 vs. Triumph Rocket 3. Jaka różnica mocy?

- MotoRmania

Rocket 3 zapewne rozpala wyobraźnię niejednego motocyklisty, Triumph zawsze chciał, aby ten sprzęt był w swojej klasie „Rakietą” i chyba to się udało. Pamiętamy swoje pierwsze testy, kiedy jeździliśmy tym potężnym cruiserem na kole. Autor amerykańskiego kanału
Shadetree Surgeon zamieścił porównanie Rocketa 3 oraz Road Kinga 131 na hamowni. Trumph uzyskał aż 157KM, a Harley 130… Jakie były wartości momentu obrotowego? Sprawdźcie: ujęcia z hamowni zaczynają się od 8 minuty 33 sekundy.

Uwaga! Bezpłatne szkolenie z Motormanią na torze Radom! Zostaniesz nagrany, i otrzymasz konsultację oraz wskazówki dotyczące pozycji oraz nitki przejazdu. Mamy jeszcze miejsca. Tutaj dowiesz się wszystkiego: ilość miejsc ograniczona.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl