Tom Cruise PRZESADZIŁ! Skoczył motocyklem w przepaść! Serio… Zero ściemy.

- MotoRmania

Kryzys wieku średniego? To my też taki chcemy. W wieku 58 lat Tom Cruise, który jest znany ze swojej pasji do motocykli, latania i skoków spadochronowych połączył to wszystko na planie kolejnej produkcji „Misji Niemożliwej”.. Straciliśmy rachubę, ale to już chyba część nr 7. Samodzielnie skoczył w przepaść, w Norwegii, ze specjalnie zbudowanej rampy. Następnie ratuje się otwierając spadochron. Jeżeli o nas chodzi to „SZACUN” i to taki do kwadratu. Poza tym.. Oprócz wielkich cojones, Cruise pokazuje, że wiek to tylko stan umysłu. Zobaczcie materiał NBC.

Uwaga! Bezpłatne szkolenie z Motormanią na torze Radom! Zostaniesz nagrany, i otrzymasz konsultację oraz wskazówki dotyczące pozycji oraz nitki przejazdu. Mamy jeszcze miejsca. Tutaj dowiesz się wszystkiego: ilość miejsc ograniczona.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl