Dlaczego się przewrócił ? Onboard z Toru Radom :)
MotoRmania
29 września 2020

Pierwszy bezpłatny trening szkoleniowy dla subskrybentów za nami..Pogoda dopisała, a my nie zwalniamy tempa! Przed nami jeszcze wiele takich treningów, seminaria dotyczące zawieszenia, a także niespodzianka flat trackowa na 15 listopada. Będzie GRUBO i zupełnie bezpłatnie). Zapraszamy do zostania subskrybentem (roczny koszt to 149zł -oprócz dostępu do materiałów publicystycznych macie zniżki w polskich firmach, treningi, seminaria.. duuuużo :):) wszystkiego się dowiecie tutaj. W roku 2021 zapewnimy Wam jeszcze więcej bezpłatnych, wartościowych zajęć.

W tym tygodniu na podstawie materiałów treningowych przygotujemy Wam dokładną instrukcję filmową przejazdu na Torze Radom i najczęściej popełnianych błędów. Tymczasem w formie teasera proponujemy małą zabawę – dlaczego doszło do tej wywrotki? Wrzucajcie swoje odpowiedzi w komentarzach. Jutro zamieścimy nasze wyjaśnienie 🙂

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły