Fienhage nowym IMŚ w long tracku

- Michał Krupa

Lukas Fienhage został nowym Indywidualnym Mistrzem Świata w long tracku. Reprezentant Niemiec zapewnił sobie tytuł zajmując drugą lokatę w finałowym turnieju cyklu FIM IMŚ Long Track, który rozegrano w niedzielę w Rzeszowie. Srebrny medal IMŚ wywalczył Duńczyk Kenneth Hansen, a brązowy Francuz Mathieu Tresarrieu.

Na torze w Rzeszowie niepokonany był Duńczyk Kenneth Hansen, który jednocześnie zapewnił sobie srebrny medal w klasyfikacji końcowej. Startujący z „dziką kartą” reprezentant Polski Stanisław Burza uplasował się na trzecim miejscu w rzeszowskim turnieju. Tym jednym występem Burza wywalczył sobie ósme miejsce w klasyfikacji generalnej FIM IMŚ Long Track 2020.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl