Cud nad Wisłą! Po ciężkim wypadku w kwietniu Krystian Paluch dzisiaj wystartuje w Czechach.

- MotoRmania

Krystian Paluch to jedyny Polak, który na poważnie atakuje wyścigi drogowe. Ma za sobą start w ManxGP, w tym roku miał wystartować w NW200, a to wszystko w jednym celu: dobrze zaprezentować się w debiucie na TT.

UwagaMotormania zaprasza na bezpłatne szkolenia z jazdy na torze Radom oraz bezpłatne seminaria z regulacji zawieszenia ( Warszawa, Katowice) Pierwsze terminy już we wrześniu – zapisz się. Tutaj dowiesz się wszystkiego: ilość miejsc ograniczona.

Krystian zaczął rok od treningów w Moto Angeles, ale niedługo potem w Polsce uległ dramatycznemu wypadkowi – połamał większość ważnych kości w swoim ciele ( tutaj dowiesz się szczegółów). Nie wiadomo było czy w ogóle wróci na motocykl, ale on już dzisiaj staje do wyścigu Dymokury 2020 organizowanego w Czechach. Krystian ciągle odczuwa ogromny ból i ma ograniczone możliwości ruchu – wczoraj trzeba mu było pomóc zsiąść z motocykla. Mimo to udało mu się zakwalifikować do wyścigu, i to nie na ostatnim, ale na 21 miejscu.

To, że on w ogóle jest w stanie jechać szybko jest cudem. Nie wiadomo czy ból pozwoli mu ukończyć zawody, ale jego determinacja jest inspirująca. Trzymamy za niego kciuki. Wyścig rusza o 15.00.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl