„Polak na TT” – wypadek naszego zawodnika na treningu. Krystian potrzebuje pomocy..

- MotoRmania

Krytian Paluch miał ambitne plany wyścigowe na ten rok – właśnie uległ poważnemu wypadkowi, który ostatecznie je przekreślił. Możemy pomóc mu powrócić na 2021.

W ostatnią niedzielę, podczas treningu, Krystian Paluch uległ poważnemu wypadkowi. Polski zawodnik, który ma za sobą starty w Manx GP na Wyspie Man, a także w zawodach czeskich, zaczął rok od styczniowych treningów w haciendzie Motormani. Stąd udał się bezpośrednio na obowiązkowe szkolenie dla „newcomerów” biorących udział w North West 200, który miał być kolejnym krokiem Krystiana w przygotowaniu do startu na TT. Niestety trzy dni temu Krystian wpadł na swoim motocyklu do rowu, uderzając w betonowe schody znajdujące się po jego drugiej stronie.

Ma złamaną nogę oraz szczękę, uszkodził również nerwy twarzy. Rekonstrukcja szczęki, oraz rehabilitacja będą bardzo kosztowne. Wkrótce udostępnimy szczegóły związane ze zbiórką – musimy mu pomóc. Krystian realizował swoją wielką pasję, nie stoją za nim wielcy sponsorzy. Ciężko pracuje na realizację swoich marzeń. Nie pozwolimy, aby ten wypadek je przekreślił. Każdy z was będzie mógł pomóc – szczegóły wkrótce.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl