Jutro rozstrzygną się tytuły. Zawodnicy Motormania KidzGP Team będą walczyć o najwyższe laury.

- MotoRmania

Zuzia Lewandowska zajęła dzisiaj w dwóch wyścigach kolejno 2. oraz 3. miejsce i jest na drugiej pozycji w klasyfikacji generalnej Pit Girls. O tytuł Mistrzowski w klasie STK125 będą jutro walczyć Dawid Nowak oraz Igor Teske, którzy dzisiaj wymieniali się pierwszym miejscem na podium ( Igor wygrał pierwszy, a Dawid drugi wyścig w swojej klasie). Maksiu Palmowski w dzisiejszych trudnych warunkach był dwa razy 6.

W klasie Stosck 150 dzielnie walczył Jeremiasz Wojciechowski, który drugi wyścig ukończył na pudle zajmując 3. miejsce – w pierwszym przekroczył linię mety na 6. pozycji.

Trzymamy kciuki za jutro. Oby pogoda dopisała!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl