Frog ostatecznie za kratkami. Oto z czego się nie wywiniesz.

- MotoRmania

Piraci drogowi muszą sobie zdawać sprawę z konsekewncji swoich czynów. O ile przekroczenia prędkości i łamanie przepisów są kwalifikowane jako wkroczenia o tyle zakaz sądowego prowadzenia pojazdów JUŻ NIE. Złamanie takiego nakazu to jest przestępstwo. I dokładnie za to przestępstwo Robert N. otrzymał bezwzględny wymiar kary. Trafi za kratki.

UwagaMotormania zaprasza na bezpłatne szkolenia z jazdy na torze Radom oraz bezpłatne seminaria z regulacji zawieszenia ( Warszawa, Katowice) Pierwsze terminy już we wrześniu – zapisz się. Tutaj dowiesz się wszystkiego: ilość miejsc ograniczona.

Robert N. został skazany przez sąd okręgowy w Warszawie na półtora roku bezwzględnego więzienia. Znany pod pseudonimem „Frog” mężczyzna zasłynął publikowaniem filmów z jazdy BMW ulicami stolicy. Prowadził samochód mimo sądowego zakazu. O wyroku poinformowała „Gazeta Wyborcza”.

Sprawa, za którą ostatecznie został skazany Frog dotyczy rutynowej kontroli we wrześniu 2018 r. Na ul. Dywizjonu 303 policjanci zatrzymali porsche. Okazało się, że za jego kierownicą siedzi Robert N., który prowadził pojazd pomimo sądowego zakazu. Wytłumaczył on wówczas funkcjonariuszom, że jest właścicielem wypożyczalni i chciał tylko odstawić auto. Akt oskarżenia trafił do sądu, ten skazał go w pierwszej instancji, a drug instancja właśnie podtrzymała wyrok. Co oznacza, że nasz bohater kina akcji otrzyma (lub juz otrzymał) skierowanie do ośrodka odosobnienia, w którym będzie się musiał stawić w wyznaczonym czasie.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl