Frog ostatecznie za kratkami. Oto z czego się nie wywiniesz.
MotoRmania
5 września 2020

Piraci drogowi muszą sobie zdawać sprawę z konsekewncji swoich czynów. O ile przekroczenia prędkości i łamanie przepisów są kwalifikowane jako wkroczenia o tyle zakaz sądowego prowadzenia pojazdów JUŻ NIE. Złamanie takiego nakazu to jest przestępstwo. I dokładnie za to przestępstwo Robert N. otrzymał bezwzględny wymiar kary. Trafi za kratki.

UwagaMotormania zaprasza na bezpłatne szkolenia z jazdy na torze Radom oraz bezpłatne seminaria z regulacji zawieszenia ( Warszawa, Katowice) Pierwsze terminy już we wrześniu – zapisz się. Tutaj dowiesz się wszystkiego: ilość miejsc ograniczona.

Robert N. został skazany przez sąd okręgowy w Warszawie na półtora roku bezwzględnego więzienia. Znany pod pseudonimem „Frog” mężczyzna zasłynął publikowaniem filmów z jazdy BMW ulicami stolicy. Prowadził samochód mimo sądowego zakazu. O wyroku poinformowała „Gazeta Wyborcza”.

Sprawa, za którą ostatecznie został skazany Frog dotyczy rutynowej kontroli we wrześniu 2018 r. Na ul. Dywizjonu 303 policjanci zatrzymali porsche. Okazało się, że za jego kierownicą siedzi Robert N., który prowadził pojazd pomimo sądowego zakazu. Wytłumaczył on wówczas funkcjonariuszom, że jest właścicielem wypożyczalni i chciał tylko odstawić auto. Akt oskarżenia trafił do sądu, ten skazał go w pierwszej instancji, a drug instancja właśnie podtrzymała wyrok. Co oznacza, że nasz bohater kina akcji otrzyma (lub juz otrzymał) skierowanie do ośrodka odosobnienia, w którym będzie się musiał stawić w wyznaczonym czasie.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły