„AKAprovic” – Aprilia wypuszcza Tuono X na nowej marce tłumika :).
MotoRmania
9 września 2020

Limitowana wersja Tuono X, za kosmiczne pieniądze, doczekała się swojego oficjalnego filmu promocyjnego z kierowcą fabrycznego zespołu MotoGP Aleix’em Espargaro. Na tym oficjalnym clipie Aprilia pokazuje, że motocykl jest wyposażony w „Akaprovica”, który do złudzenia przypomina Akrapovica :):)..

UwagaMotormania zaprasza na bezpłatne szkolenia z jazdy na torze Radom oraz bezpłatne seminaria z regulacji zawieszenia ( Warszawa, Katowice) Pierwsze terminy już we wrześniu – zapisz się. Tutaj dowiesz się wszystkiego: ilość miejsc ograniczona.

Oczywiście, „kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamień”. Nam literówki przydarzają się non stop i pewnie jakaś jest również w tym krótkim tekście. Tyle tylko, że nasze teksty nie powstają w studio, przed panelem grafików, a potem nie są analizowane i zatwierdzane przez panel osób z marketingu… No i najlepsze jest to, że jakoś do tej pory nikt nie zareagował.. Sam materiał jest jednak inspirujący – zobaczcie sami 🙂

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły