Wyjazd z MotoRmanią na Mulholland: The Snake… Z przymrużeniem oka!

- Piotr Jędrzejak

Znacie sekcję The Snake? Jest to część drogi Mulholland Highway w okolicach Los Angeles, na którą przyjeżdżają wszyscy motocykliści z całej okolicy.

Zresztą na pewno widzieliście na naszym portalu wiele nagrań z The Snake i z najpopularniejszego zakrętu na motocyklowym YouTubie – najczęściej autorstwa RnickeyMouse’a. Oczywiście, że chcielibyśmy przejechać się tą legendarną trasą, a do tego świetnie byłoby zabrać tam również i Was. Jednak wydaje nam się, że trasa tirem do Kalifornii mogłaby zająć zbyt wiele czasu. A poza tym mamy własne Moto Angeles w hiszpańskiej Andaluzji z bezapelacyjnie najlepszymi drogami motocyklowymi na świecie.

Mimo wszystko, gdy zobaczyliśmy na naszej skrzynce wiadomość pod tytułem Pierwszy wyjazd z MotoRmanią na Snake’a, nasza ciekawość znacznie wzrosła. Weszliśmy w link jak dzik w paśnik, a tam się okazało, że Marcin zrobił nas w balona.

I tak jest całkiem fajnie! Otóż Marcin wybrał się na wakacje w Stanach, a tam nie mógł odmówić sobie wypożyczenia Harley-Davidsona. Jest to model Softail Heritage Classic, a Marcin określił go jako „męski, brutalny sprzęt – taki nieokrzesany cham”. Gdy już miał motocykl (dość ociężały, ale jednak) i był w Kalifornii, trasa Mulholland z sekcją The Snake była obowiązkowa.

motormania 2001 na mulholland highwayTeraz najlepsze. Tytuł filmu brzmi „Wyjazd z MotoRmanią na Snake’a”, ponieważ Marcin nas tam zabrał… w formie egzemplarza naszego miesięcznika z 2001 roku! Nie wiemy skąd go wytrzasnął, ale należy się 100-procentowy szacunek. Brawo Marcin i dziękujemy za tak piękny trip!

Obejrzyjcie. Marcin opowiada ciekawe rzeczy o samej trasie, o motocyklu, a na koniec zadaje „trochę szyku” z polskim disco-polo w Camaro na jednej z bulwarowych ulic Beverly Hills.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl