Wyjazd z MotoRmanią na Mulholland: The Snake… Z przymrużeniem oka!
Piotr Jędrzejak
26 lipca 2018

Znacie sekcję The Snake? Jest to część drogi Mulholland Highway w okolicach Los Angeles, na którą przyjeżdżają wszyscy motocykliści z całej okolicy.

Zresztą na pewno widzieliście na naszym portalu wiele nagrań z The Snake i z najpopularniejszego zakrętu na motocyklowym YouTubie – najczęściej autorstwa RnickeyMouse’a. Oczywiście, że chcielibyśmy przejechać się tą legendarną trasą, a do tego świetnie byłoby zabrać tam również i Was. Jednak wydaje nam się, że trasa tirem do Kalifornii mogłaby zająć zbyt wiele czasu. A poza tym mamy własne Moto Angeles w hiszpańskiej Andaluzji z bezapelacyjnie najlepszymi drogami motocyklowymi na świecie.

Mimo wszystko, gdy zobaczyliśmy na naszej skrzynce wiadomość pod tytułem Pierwszy wyjazd z MotoRmanią na Snake’a, nasza ciekawość znacznie wzrosła. Weszliśmy w link jak dzik w paśnik, a tam się okazało, że Marcin zrobił nas w balona.

I tak jest całkiem fajnie! Otóż Marcin wybrał się na wakacje w Stanach, a tam nie mógł odmówić sobie wypożyczenia Harley-Davidsona. Jest to model Softail Heritage Classic, a Marcin określił go jako „męski, brutalny sprzęt – taki nieokrzesany cham”. Gdy już miał motocykl (dość ociężały, ale jednak) i był w Kalifornii, trasa Mulholland z sekcją The Snake była obowiązkowa.

Teraz najlepsze. Tytuł filmu brzmi „Wyjazd z MotoRmanią na Snake’a”, ponieważ Marcin nas tam zabrał… w formie egzemplarza naszego miesięcznika z 2001 roku! Nie wiemy skąd go wytrzasnął, ale należy się 100-procentowy szacunek. Brawo Marcin i dziękujemy za tak piękny trip!

Obejrzyjcie. Marcin opowiada ciekawe rzeczy o samej trasie, o motocyklu, a na koniec zadaje „trochę szyku” z polskim disco-polo w Camaro na jednej z bulwarowych ulic Beverly Hills.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły