Race to Home- kondycyjno-extremalna moto wyprawa

- MotoRmania

Celem projektu „Race to Home” jest pokonanie trasy 3500 km Wielka Brytania-Polska-Wielka Brytania na motocyklu, w czasie krótszym niż 38 godzin. Specjalnie na tę okazję zespół Stuntbikeperformance przygotował Kawasaki ZX6RAF.

Karol Podwojski, pomysłodawca wyjazdu mówi, że dla niego ten 3500 kilometrowy wypad to próba sprawdzenia siebie, maszyny i udowodnienia, że wszystko jest możliwe.  Swój wyjazd dedykuje fundacji ” Rak’n’Roll.
„Race to Home” startuje 10/07/2015 z Ace Cafe London a punktem docelowym jest Wodzisław Śląski. W limit czasowy wliczony jest przejazd przez Europę, przeprawa Eurotunelem, tankowania i PitStop w Damir-Team.

race-to-Home (8)

Przejazd będzie można śledzić poprzez GPS system zamontowany na motocyklu, który wspomagany jest przez darmowa aplikację Pinpointpal. Wszystkie szczegółowe informacje znajdziecie na naszej stronie Facebook „Race To Home” wraz z całą historią powstawania projektu. Osoby chętne wsparciem lub dołączeniem do tej akcji, mogą kontaktować się z Karolem poprzez fanpage.

race-to-Home (3)

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl