Warsaw Szuter Expedition – czyli impreza w terenie
MotoRmania
12 września 2013

28 września 2013 zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w fajnej terenowej imprezie, przy al. Prymasa Tysiąclecia 74B w Warszawie! Warsaw Szuter Expedition to przejazd krajoznawczy o charakterze rekreacyjnym, który ma na celu pokazać, że okolice tak dużego miasta jak Warszawa też mogą być piękne.

Trasa została poprowadzona po drogach zarówno szutrowych, jak i asfaltowych, jednak w 100% przejezdnych nawet na oponach typowo szosowych. Jej długość będzie się mieścić pomiędzy 100-150 km. Podczas przejazdu liczyć się będzie przede wszystkim spostrzegawczość oraz dobra pamięć. Po przejeździe będzie do wypełnienia ankieta dotycząca przebytej trasy. Trzy osoby z największą ilością poprawnie udzielonych odpowiedzi zostaną obdarowani bonami upominkowymi w wysokości: 200, 100 i 50 zł, do wykorzystania w sklepie MotoX przy al. Prymasa Tysiąclecia 74B w Warszawie. W przypadku uzyskania takiej samej liczby punktów przez więcej niż jednego uczestnika, znaczenie będzie miał krótszy czas przejazdu.

Trasa:

Poprowadzi po drogach asfaltowych i szutrowych, które są przejezdne nawet na oponach szosowych. START i META zostały zlokalizowane w sklepie MotoX przy al. Prymasa Tysiąclecia 74B w Warszawie. Trasa została podzielona na trzy części: dojazd, roadbook i powrót. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapisania się drogą mailową pod adresem: warsaw.szuter.expedition@gmail.com. W tytule należy wpisać “ZAPISY”, natomiast w treści podać: swoje imię i nazwisko oraz model motocykla.

Nagrody:
1 miejsce – bon o wartości 200 zł na zakupy w sklepie MotoX oraz książka PRZEDWOJENNE SAMOCHODY I MOTOCYKLE.
2 miejsce – bon o wartości 100 zł na zakupy w sklepie MotoX oraz książka PRZEDWOJENNE SAMOCHODY I MOTOCYKLE.
3 miejsce – bon o wartości 50 zł na zakupy w sklepie MotoX oraz książka PRZEDWOJENNE SAMOCHODY I MOTOCYKLE.

Uwaga na dodatkowe atrakcje:

Ponadto dla wszystkich Odwiedzających w prezencie będą darmowe egzemplarze archiwalnych numerów magazynu „MotoRmania”. Dla Klientów sklepu MotoX w dniu Warsaw Szuter Expedition są przewidziane dodatkowo drobne upominki.

Darmowe porady serwisowe oraz darmowe sprawdzenie motocykla na miejscu przez mechaników z serwisu Pole Position!

Roadbook:

Roadbook to książka, wg wskazań której poruszamy się po trasie. Składa się ona z okienek, w których zawarta jest informacja o całkowitej długości tras, długości odcinka od poprzedniej podpowiedzi oraz schematu według, którego mamy przejechać dany odcinek. Pierwsza kratka w odległościach ma wpisane 0.0 i oznacza start. Druga kratka pokazuje nam odległość do następnego opunktu, np. skrzyżowania za 1,32, czyli za 1320 m będziemy musieli zjechać z drogi głównej, tak jak wskazuje to strzałka. Za 960 m skręcamy w prawo za zabudowaniami – czyli odległość od poprzedniej wskazówki 0,96, a cała trasa pokazuje 2,28, czyli sumę łącznie przejechanych metrów/kilometrów od startu, a rysunek przedstawia rozjazd ze strzałką w prawo itd.

Kontakt:

Jakiekolwiek problemy bądź niejasności prosimy przedstawiać drogą mailową na adres: warsaw.szuter.expedition@gmail.com, w ostateczności telefoniczną pod nr telefonu: 516-787-306.

Osobą kontaktową jest Tobiasz Krawczyk.

 

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły