Zabawa w wyzwania na trialówkach

- Piotr Jędrzejak

Skuteczna jazda motocyklem offroadowym wymaga precyzyjnej kontroli nad wszystkim, dosłownie.

Trzeba wiedzieć, jak obchodzić się z gazem, z oboma hamulcami oraz ze sprzęgłem, a przy tym jeszcze nie może zabraknąć dużej pracy ciałem. W przypadku trialu, gdzie prędkości są znikome, każdy z poszczególnych, powyższych elementów musi być idealnie dopracowany.

Adrian Guggemos (utytułowany zawodnik trialowy z Niemiec) razem z Domenicem Weimannem, w ramach zabawy, ale przede wszystkim treningu i szkolenia, pobawili się w motocyklowe wyzwania. Takie jak na przykład wjazd na przeszkody bez użycia sprzęgła i hamulca. Lub trzymając kierownicę tylko jedną ręką. Lub stojąc na podnóżkach ze skrzyżowanymi nogami. Zobaczcie, bo chłopaki naprawdę wymiatają!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl