Najlepszy trialowiec trenuje na śniegu: widowiskowo!

- Piotr Jędrzejak

Nie ma wątpliwości, Toni Bou jest aktualnie najlepszym trialowcem na świecie. Kropka. Zdobył właśnie swój dziesiąty z rzędu tytuł Mistrza Świata X-Trial na hali, a 19. tytuł jeżeli chcemy liczyć też trial na otwartym terenie. Nie spoczywa na laurach i nieustannie stawia przed sobą nowe wyzwania.

Tym razem postanowił pobawić się swoją trialówką na śniegu. Toni założył opony kolcami i wyjechał na stok narciarski. Są efektowne powerslide’y, niepojęty backflip oraz szalone skoki. Współczujemy wszystkim zawodnikom, którzy muszą współzawodniczyć z Tonim… Ten gość powinien mieć dla siebie oddzielną klasyfikację.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl