Mistrz, jego trialówka i kawałek lasu: niepojęte umiejętności!
Piotr Jędrzejak
27 listopada 2015

Pat wsiada na motocykl i dosłownie skacze po drzewach.

Pat Smage musi być kosmitą. Inaczej nie udałoby mu się zdobyć tytułu Mistrza USA w Trialu aż osiem (8!) razy, z czego ostatnie 5 razy z rzędu, a ma dopiero 25 lat. Gość panuje nad swoim Sherco w sposób, który dla nas jest po prostu niepojęty. Wczoraj wrzucił na swojego FB krótki film z jazdy po lesie. Uważajcie, jeżeli oglądacie w biurze, bo możecie narobić hałasu – to dźwięk szczęki opadającej na podłogę.

Jak Pat ujął sprawę w opisie filmu: „Jesień to świetny czas na jazdę, liście spadają z drzew, tak jak motocykle…?” Pamiętajcie, aby oglądać w HD!

Fall Riding and Falling out of Trees on my ShercoFall is a great time to ride, leaves fall out of trees and so do motorcycles…? Shot on the KillerShot GoSwivel, GoElevation, and GoSpike. www.killershot.comThanks for the filming help from Phil Smage Troy Smalls Neault RexKwando Rosner Hannah Johnson

Posted by Pat Smage on 26 listopada 2015

Poza jeżdżeniem po drzewach, Pat ma też w swoim arsenale kilka innych sztuczek.

Potrafi używać trialówki jak skaterzy deskorolki. Czy taki trick na trialówce ma w ogóle swoją nazwę!?

Railing the Oset 20.0! Filmed with the KillerShot #goswivel @osetbikes #oset #getkillershot

Posted by Pat Smage on 31 październik 2015

Opanował chore stoppie na rowerze typu fatbike…

It’s technical Tuesday here’s a tricky line on my Fatback! www.fatbackbikes.com#fatbike #fatbackbikes

Posted by Pat Smage on 10 listopada 2015

A na 3 kamienie potrafi wskoczyć na przynajmniej 4 różne sposoby:

3 rocks, 4 ways to ride them. KH26 Unicycle @unicycledotcomusa – Inspired skinny bike – @fatbackbikesak Fatback Corvus Fatbike – Sherco 300 trials bike #unicycledotcom #unicycle #fatbike #fatbackbikesak #fatbackbikes #sherco #gospike #getkillershot www.killershot.com

Posted by Pat Smage on 3 września 2015

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły