Oszałamiający freeride razem z Shift MX

- Piotr Jędrzejak

To już nie pierwszy raz, gdy na stronach MotoRmanii publikujemy film promocyjny nowej kolekcji ciuchów Shift MX… Ale mamy ku temu bardzo ważny powód – te filmy są po prostu genialne! Jeżeli nie wierzycie, obejrzyjcie klipy promujące kolekcję 2015 oraz 2016. Teraz do sklepów trafia kolekcja 2017, a klip promocyjny znowu wymiata.

W akcji zobaczycie legendę motocrossu, Jeffa Emiga. Są też kolejne legendy, tym razem ze świata freestyle’u: Jeremy „Twitch” Stenberg oraz Josh Hansen. Stawkę świetnych zawodników dopełnia Andy Bakken. W kręceniu klipu również udział brali sami profesjonaliści. Nie wierzycie? Cóż, po prostu obejrzyjcie klip i zwróćcie uwagę na jego jakość…

A o tym, jak pięknie wygląda połączenie freeride’u z motocrossem i freestylem chyba nie musimy pisać. Zresztą nawet nie możemy, zbieramy szczenę z podłogi.

Jeżeli przez przypadek też zakochaliście się w ciuchach Shift MX, kolekcję ’17 znajdziecie na shiftmx.com, a przymierzycie lub kupicie w Dobrych Sklepach Motocyklowych.

Shift MX (4)

Shift MX (3)

Shift MX (1)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl