Oszałamiający freeride razem z Shift MX
Piotr Jędrzejak
20 lipca 2016

To już nie pierwszy raz, gdy na stronach MotoRmanii publikujemy film promocyjny nowej kolekcji ciuchów Shift MX… Ale mamy ku temu bardzo ważny powód – te filmy są po prostu genialne! Jeżeli nie wierzycie, obejrzyjcie klipy promujące kolekcję 2015 oraz 2016. Teraz do sklepów trafia kolekcja 2017, a klip promocyjny znowu wymiata.

W akcji zobaczycie legendę motocrossu, Jeffa Emiga. Są też kolejne legendy, tym razem ze świata freestyle’u: Jeremy „Twitch” Stenberg oraz Josh Hansen. Stawkę świetnych zawodników dopełnia Andy Bakken. W kręceniu klipu również udział brali sami profesjonaliści. Nie wierzycie? Cóż, po prostu obejrzyjcie klip i zwróćcie uwagę na jego jakość…

A o tym, jak pięknie wygląda połączenie freeride’u z motocrossem i freestylem chyba nie musimy pisać. Zresztą nawet nie możemy, zbieramy szczenę z podłogi.

Jeżeli przez przypadek też zakochaliście się w ciuchach Shift MX, kolekcję ’17 znajdziecie na shiftmx.com, a przymierzycie lub kupicie w Dobrych Sklepach Motocyklowych.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły