Shift: kolekcja ciuchów 2015 i świetne video promocyjne

- Piotr Jędrzejak

Shift to bez wątpienia jedna z najlepszych i najbardziej popularnych marek ciuchów offroadowych. To z kolei czyni ją też jedną z najbardziej pożądanych. A wiecie, co zawsze idzie w parze z takimi cechami? Są to oczywiście świetne filmy promocyjne! Jeden z takich klipów odpowiada właśnie za kolekcję 2015 i musimy przyznać, że po obejrzeniu jesteśmy jak zahipnotyzowani – teraz nie pozostało nic, jak poupalać w offroadzie!

Shift to przede wszystkim bluzy, spodnie i rękawiczki offroadowe, ale w kolekcji są też akcesoria oraz ciuchy codzienne. Kolekcję znajdziecie na shiftmx.com, a polskie sklepy znajdziecie na Dobre Sklepy Motocyklowe.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl