Shift MX podbija miasto: takich reklam potrzebujemy!

- Piotr Jędrzejak

Ten amerykański producent ciuchów i akcesoriów motocyklowych bardzo dobrze wie, w jaki sposób dotrzeć do swoich klientów.

Do promowania swojej kolekcji 2015, marka Shift zaprosiła swoich dwóch zawodników, legendarnego Jeremiego „Twitch” Stenberga oraz Jeffa „FroDadddy” Emiga. Chłopaki, oczywiście odziani w nowe ciuchy, wyjechali na swoich crossówkach na ulice Valparaiso w Chile. Jak sam Shift przyznaje, to trochę daleka droga z Południowej Kalifonii, ale przecież chodzi o to, żeby z jazdy czerpać radochę, a przy okazji zrobić trochę zamieszania. Dlatego przy kręceniu tego filmu chłopaki nie zaprzątali sobie głów zdobywaniem pozwoleń, czy zamykaniem ruchu. Twitch i FroDaddy wzięli swoje niezarejestrowane crossówki i jeździli bez granic (tak brzmi hasło kolekcji 2016). Musimy przyznać, że skakanie po schodach, frywolne gumowanie i generalnie traktowanie miasta jak tor przeszkód całkiem nam się podoba…

Jeżeli taki obraz kolekcji Shift MX 2016 podoba się Wam, to możecie ją obejrzeć lub kupić w Dobrych Sklepach Motocyklowych. Ale teraz skupcie się na filmie:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl