Shift MX podbija miasto: takich reklam potrzebujemy!
Piotr Jędrzejak
27 lipca 2015

Ten amerykański producent ciuchów i akcesoriów motocyklowych bardzo dobrze wie, w jaki sposób dotrzeć do swoich klientów.

Do promowania swojej kolekcji 2015, marka Shift zaprosiła swoich dwóch zawodników, legendarnego Jeremiego „Twitch” Stenberga oraz Jeffa „FroDadddy” Emiga. Chłopaki, oczywiście odziani w nowe ciuchy, wyjechali na swoich crossówkach na ulice Valparaiso w Chile. Jak sam Shift przyznaje, to trochę daleka droga z Południowej Kalifonii, ale przecież chodzi o to, żeby z jazdy czerpać radochę, a przy okazji zrobić trochę zamieszania. Dlatego przy kręceniu tego filmu chłopaki nie zaprzątali sobie głów zdobywaniem pozwoleń, czy zamykaniem ruchu. Twitch i FroDaddy wzięli swoje niezarejestrowane crossówki i jeździli bez granic (tak brzmi hasło kolekcji 2016). Musimy przyznać, że skakanie po schodach, frywolne gumowanie i generalnie traktowanie miasta jak tor przeszkód całkiem nam się podoba…

Jeżeli taki obraz kolekcji Shift MX 2016 podoba się Wam, to możecie ją obejrzeć lub kupić w Dobrych Sklepach Motocyklowych. Ale teraz skupcie się na filmie:

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły