Ten amerykański producent ciuchów i akcesoriów motocyklowych bardzo dobrze wie, w jaki sposób dotrzeć do swoich klientów.

Do promowania swojej kolekcji 2015, marka Shift zaprosiła swoich dwóch zawodników, legendarnego Jeremiego „Twitch” Stenberga oraz Jeffa „FroDadddy” Emiga. Chłopaki, oczywiście odziani w nowe ciuchy, wyjechali na swoich crossówkach na ulice Valparaiso w Chile. Jak sam Shift przyznaje, to trochę daleka droga z Południowej Kalifonii, ale przecież chodzi o to, żeby z jazdy czerpać radochę, a przy okazji zrobić trochę zamieszania. Dlatego przy kręceniu tego filmu chłopaki nie zaprzątali sobie głów zdobywaniem pozwoleń, czy zamykaniem ruchu. Twitch i FroDaddy wzięli swoje niezarejestrowane crossówki i jeździli bez granic (tak brzmi hasło kolekcji 2016). Musimy przyznać, że skakanie po schodach, frywolne gumowanie i generalnie traktowanie miasta jak tor przeszkód całkiem nam się podoba…

Jeżeli taki obraz kolekcji Shift MX 2016 podoba się Wam, to możecie ją obejrzeć lub kupić w Dobrych Sklepach Motocyklowych. Ale teraz skupcie się na filmie: