Zimowa jazda po lesie i… zapomniany szyb kopalniany!

- Piotr Jędrzejak

Jeżeli jeździsz w offroadzie, początek zimy wcale nie musi oznaczać końca sezonu. Wystarczy tylko zorganizować sobie kolcowane opony, ubrać się trochę cieplej i trenować jazdę w śniegu! Tych dwóch kolegów ze stanu Montana w USA właśnie pokonywali zaśnieżony las. Jeden z nich wjeżdża na nieznaczny pagórek i… Szok! Dobrze, że jechał raczej powoli i był w stanie się zatrzymać!

Nie wiemy, czy to opuszczony szyb kopalniany, zapomniana studnia, czy lej, który powstał mniej lub bardziej naturalnie. Tak czy inaczej, wielka dziura w ziemi w takiej sytuacji jest dość przerażająca i nie wydaje nam się, że chcielibyśmy spotkać coś takiego w czasie jazdy po lesie…

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl