W Enduro zabawa nigdy się nie kończy

- Eliasz Davidson

Dwaj Rosjanie pokazują, że śnieg nie jest przeszkodą dla miłośników brudnego szaleństwa.

Odwilż w całym kraju i plusowe temperatury sprawiają, że warunki pogodowe ściągają na motocyklistów nawet na ulice, nie wspominając już o offroadzie. Jednak nie ma nawet lutego i powrót zimy jest jeszcze całkiem możliwy, dlatego żeby utwierdzić was w przekonaniu, że śnieg nie jest przeszkodą w dobrej endurowej, mamy dla was filmik z dwoma endurowcami z Rosji.

Chłopaki może nie są profesjonalnymi zawodnikami, ale za to nie brakuje im zajawki i samozaparcia, żeby pojeździć mimo niesprzyjających warunków pogodowych.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl