Madera na motocyklu: krótki film, który trzeba obejrzeć

- Piotr Jędrzejak

Madera ma tylko 57 km długości i 22 km szerokości, ale jakie oferuje zakręty oraz widoki!!

Na naszej skrzynce znaleźliśmy wiadomość od Łukasza. Podesłał nam swój krótki film z jazdy motocyklem właśnie po wyspie Madera. Widoki są niesamowite, a klip oferuje tak świetną dawkę chilloutu, że musicie go obejrzeć. Łukasz przy okazji napisał:

„W sierpniu wybrałem się na Maderę. Tam pożyczyłem Hondę cbf600. Na Maderze w ciągu 30 minut można dojechać z poziomu morza na 1800 m.n.p.m. To tak jakby z Sopotu wjechać na Giewont, nie wiem nawet, czy w alpach są takie przewyższenia. Czasem jechałem po odcinkach gdzie przez 20 km najdłuższa prosta miała jakieś 200m.”

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl