Trenuj z Taddym Błażusiakiem – Red Bull Under My Wing
MotoRmania
27 kwietnia 2012

Red Bull Under My Wing z Tadkiem Błażusiakiem już 26. maja w Konarach. Mistrz Świata w EnduroCrossie zaprasza początkujących sportowców do udziału w warsztatach, na których opowie, jak zrobić pierwszy krok do mistrzostwa.

Informacja prasowa

Projekt Red Bull Under My Wing z udziałem Tadka Błażusiaka adresowany jest do młodych zawodników, stawiających pierwsze kroki w wyścigach motocrossowych i enduro. Na warsztaty z Tadkiem mogą się zgłaszać chętni w wieku 14-17 lat. Wystarczy do 13. maja wypełnić i odesłać formularz zgłoszeniowy dostępny na redbullundermywing.pl. Taddy wybierze 20 osób, które 26. maja zaprosi na tor motocrossowy w Konarach pod Krakowem. Tam pokaże i opowie, jak zrobić pierwszy krok do tego, by jeździć na motocyklu zawodowo.

Tadek będzie dawał przykłady praktyczne, a następnie – po obserwacji – doradzał uczestnikom projektu. Przeprowadzi także analizę filmów z jazdy każdego uczestnika nagranych podczas warsztatów. W skrócie – pokaże, co zrobić, aby pójść w jego ślady.

Tadek Błażusiak to jeden z najlepszych motocyklistów świata. Specjalizuje się w enduro-crossie. Ma na koncie wygrane we wszystkich największych zawodach Enduro Extreme na świecie. Aż pięciokrotnie triumfował w słynnym austriackim Erzbergrodeo, wywalczył też złoty medal Igrzysk Sportów Ekstremalnych X-Games 2011, jest dwukrotnym Mistrzem Świata SuperEnduro. W tym sezonie broni tytułu.

Red Bull Under My Wing to seria warsztatów, dzięki której profesjonalni sportowcy mogą przekazać wiedzę młodym zawodnikom. Uczą perfekcyjnej techniki, tłumaczą, co robić, by osiągnąć sukces. Adeptów pod swoje skrzydła brało już wielu wybitnych przedstawicieli różnych dyscyplin, m.in. Helder Rodrigues (enduro), Peter Northug (biegi narciarskie), Hayato Sakamoto (baseball), czy piłkarska drużyna New York Red Bulls. Spotkanie z Tadkiem Błażusiakiem będzie pierwszą odsłoną polskiej edycji projektu.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły