Tadeusz Błażusiak kontra gwiazdy światowego SuperEnduro w Gdańsku!

- MotoRmania

To będzie niesamowite starcie tytanów! Broniący tytułu pięciokrotny Mistrz Świata, złoty medalista X-Games – Tadeusz „Taddy” Błażusiak kontra najlepsi zawodnicy globu po raz pierwszy w historii pojawią się w ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot.

Informacja prasowa

6 grudnia ekstremalne wyścigi na motocyklach crossowych odbędą się na torze zbudowanym z ziemi, ogromnych opon, drzewa i głazów. Tego nie można przegapić!

Podczas Polskiego Grand Prix emocje będą na najwyższym poziomie! Już dziś cała światowa czołówka potwierdziła swój udział podczas Official_Poster_Super_Enduro_Gdansk_2015_grudniowych [6.12.2014] zawodów SuperEnduro w ERGO ARENIE znajdującej się na styku Gdańska i Sopotu. Aby wygrać, każdy z nich będzie musiał zmierzyć się z bardzo wymagającym torem z przeszkodami, ale przede wszystkim, będzie musiał pokonać naszego, niezwykle utalentowanego i utytułowanego reprezentanta – Tadka Błażusiaka. Jonny Walker, Cody Webb, Kyle Redmond, czy Tylor Robert wiedzą, że to nie będzie łatwe zadanie. Zawodnicy z Taddym na torze spotykali się niejednokrotnie i niejednokrotnie dostawali od Polaka niezłego łupnia. Nie bez powodu Błażusiak pięciokrotnie zdobywał tytuł Mistrza Świata, Mistrza AMA Endurocrossu w USA, czy wygrywał zawody Erzberg Rodeo. Taddy to trudny przeciwnik, który jest szybki i potrafi zachować zimną krew w obliczu trudnych sytuacji, a do tego będzie wspierany przez tłumy niesamowitych, polskich kibiców.

Czy Tadek Błażusiak wygra w Ergo Arenie? Statystyki rozgrywanych w Polsce Mistrzostw Świata SuperEnduro są bezlitosne dla jego rywali, Taddy dwa razy wygrywał, a raz zajął drugie miejsce. Oczywiście jest naszym faworytem i liczymy na jego wspaniały występ.

Warto zaznaczyć iż 6 grudnia w ERGO ARENIE zobaczymy także kilku innych Polaków m.in.: Pawła Szymkowskiego, który w zeszłym roku w Mistrzostwach Świata zajął świetne, piąte miejsce w kategorii Junior, nie zabraknie także wielokrotnego Mistrza Polski – Łukasza Kurowskiego.

Jeśli chcecie zobaczyć wydarzenie jakiego jeszcze nigdy w ERGO ARENIE nie było, nie zwlekajcie z zakupem biletów. Wielkie emocje gwarantowane!

Bilety dostępne w cenie od 79,00 zł. na: www.eventim.pl
Na imprezę zapraszają: Łódzki Klub Motorowy oraz Sportainment.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl