Taddy i Walker ganiają po kopalni w Bełchatowie: wypasiony freeride!

- Piotr Jędrzejak

Chłopaki urządzili sobie świetnie wyglądającą pojeżdżawkę po kopalni. Dodatkowo mamy dla Was klip z treningu Błażusiaka na torze superenduro!

Druga edycja Red Bull 111 Megawatt w kopalni Bełchatów była ogromnym wydarzeniem – nie tylko w skali Polski, ale również w skali światowej. Tę rundę, rozgrywaną w ramach sezonu hard enduro, większość określiła jako morderczą. Wygrał Jonny Walker – jednym pretendentów do zwycięstwa był Tadek Błażusiak, ale niestety nie mógł wystartować z powodu choroby. Jednak nie odmówił sobie krótkiej pojeżdżawki razem z Jonnym w stylu wolnej jazdy! Polak wsiadł na elektrycznego enduraka KTM Freeride E, a Walker użył spalinowego odpowiednika, Freeride 350. Jeżdżąc już poza zawodami, mistrzowie przypomnieli nam, jak kozacko jest wziąć offroadówkę i poganiać po wypasionych terenach!

O chorobie Tadka już pisaliśmy. Pod koniec sierpnia wspomniał, że do treningów wróci niebawem i musi skupić się na obronie tytułu w Mistrzostwach FIM SuperEnduro, które zaczynają się w 5. grudnia w Łodzi. Jak zapowiedział, tak zrobił. Półtora tygodnia temu wrzucił na swojego YouTube’a krótki klip z superendurowego treningu na własnym torze. Jest prędkość!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl