Taddy Błażusiak wraca na Erzbergrodeo 2015 – już w ten weekend!
Eliasz Davidson
31 maja 2015

Już w najbliższy weekend, w dniach 4-7. czerwca Polak po raz szósty zmierzy się z Żelazną Górą w Austrii.

Na ten moment czekali chyba wszyscy fani Hard Enduro nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Już w najbliższy weekend, podczas XXI edycji hardkorowego wyścigu będziemy świadkami powrotu Tadka Błażusiaka na Erzbergrodeo!

Wszyscy pamiętamy, jak Taddy w 2007 roku pojawił się na Żelaznym Gigancie i jako nieznany nikomu zawodnik zaszokował wszystkich zwyciężając najcięższy rajd świata podczas swojego debiutu. Teraz Polak powróci do Austrii, aby po raz 6. stanąć na starcie Red Bull Hare Scramble i spróbować odzyskać koronę króla Hard Enduro, która od dwóch lat należy do Jonnego Walkera. Do tej pory Taddy był niepokonany w Eisenerz i liczymy, że w tym roku nasz rodak ponownie okaże się najszybszy podczas piekielnie wymagającego, półtora godzinnego wyścigu.

Taddy już trenuje przed niedzielnym wyścigiem:

Rok temu podczas Red Bull 111 Megawatt Błażusiak powrócił do startów w najtrudniejszych imprezach Hard Enduro. Wtedy po zaciętym pojedynku pokonał młodego Walkera. Teraz Brytyjczyk z pewnością będzie chciał się zrewanżować Polakowi za tamten występ, więc możemy być pewni, że czeka nas sporo emocji. Erzberg Rodeo zaczyna się 4. czerwca, ale najważniejszy wyścig, Hare Scramble odbędzie się w niedzielę 7. czerwca.

Relację z zawodów będziecie mogli oglądać na żywo pod tym linkiem.

Wy także już nie możecie się doczekać?

 

 

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły