Szalony wyścig Endurocross: z ostatniego miejsca po zwycięstwo!
Eliasz Davidson
12 listopada 2015

Colton Haaker podczas ostatniej rundy AMA Edurocrossu przeniósł swoją dyscyplinę na zupełnie inny poziom.

Już za niespełna miesiąc w łódzkiej Atlas Arenie wystartuje kolejny sezon Mistrzostw Świata SuperEnduro. Podczas gdy Taddy Błażusiak powoli wraca po kontuzji, jego rywale zza wielkiej wody kończą zmagania o tytuł w AMA Endurocrossie. Przystanek w Boise obfitował w niesamowite emocje, głównie za sprawą wspaniałego występu Coltona Haakera. Zawodnik Rockstar Husqvarny po nie najlepszym starcie i upadku za pierwszym zakrętem musiał gonić swoich rywali z ostatniej pozycji – ale jak się okazało, wcale mu to nie przeszkodziło. Haaker nie tylko zdołał przebić się przez całą stawkę i dopaść jadącego na prowadzeniu Cody’ego Webba, ale zanim go wyprzedził, zaliczył po drodze zaliczył potężnego whipa na skoku z opon (tak, dobrze przeczytaliście).

Zobaczcie szaloną pogoń Haakera, jego efektowne popisy na wymagającym torze i przygotujcie się na jego przyjazd do Łodzi.

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły