Szalony wyścig Endurocross: z ostatniego miejsca po zwycięstwo!

- Eliasz Davidson

Colton Haaker podczas ostatniej rundy AMA Edurocrossu przeniósł swoją dyscyplinę na zupełnie inny poziom.

Już za niespełna miesiąc w łódzkiej Atlas Arenie wystartuje kolejny sezon Mistrzostw Świata SuperEnduro. Podczas gdy Taddy Błażusiak powoli wraca po kontuzji, jego rywale zza wielkiej wody kończą zmagania o tytuł w AMA Endurocrossie. Przystanek w Boise obfitował w niesamowite emocje, głównie za sprawą wspaniałego występu Coltona Haakera. Zawodnik Rockstar Husqvarny po nie najlepszym starcie i upadku za pierwszym zakrętem musiał gonić swoich rywali z ostatniej pozycji – ale jak się okazało, wcale mu to nie przeszkodziło. Haaker nie tylko zdołał przebić się przez całą stawkę i dopaść jadącego na prowadzeniu Cody’ego Webba, ale zanim go wyprzedził, zaliczył po drodze zaliczył potężnego whipa na skoku z opon (tak, dobrze przeczytaliście).

Zobaczcie szaloną pogoń Haakera, jego efektowne popisy na wymagającym torze i przygotujcie się na jego przyjazd do Łodzi.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl