Poślizg, prawe highside, salto, gleba… 10 na 10 za styl!
Piotr Jędrzejak
24 lutego 2017

Obstawiamy, że nawet gdyby bardzo chciał, to sam Graham Jarvis nie zrobiłby tego lepiej.

Przedstawiamy Wam ekipę Enduro Cuyuz. Chłopaki pochodzą z Turcji i bardzo, ale to bardzo lubią jazdę na endurakach. Odwiedzili między innymi polską imprezę Megawatt, ale startowali też w kilku innych wyścigach hard enduro. Niestety każdemu czasem może podwinąć się noga. Albo koło. Na szczęście obeszło się bez strat na zdrowiu i sprzęcie.

Ten film ma grubo ponad rok, ale teraz święci w internecie drugą młodość. Zresztą jest tak fajny, że rzeczywiście można oglądać go co kilka miesięcy i zawsze śmiać się tak samo mocno. Gdy EnduroCuyuz jechali asfaltem, jeden z chłopaków najwyraźniej zapomniał, którą stroną motocykla jeździ się do przodu. A tak naprawdę, to tylne koło uciekło mu na żwirze na zakręcie, a dalej wydarzyła się piękna poezja łącząca poślizg, odzyskanie trakcji, trzymanie gazu, kompresję zawieszenia, paniczne trzymanie się kierownicy i nie wiemy co jeszcze. 10 na 10 za styl!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły