Piach w zębach i uśmiech na twarzy – tak się otwiera sezon enduro na północy!
MotoRmania
16 kwietnia 2018

Słońce, wyścigi i niepowtarzalny offroadowy klimat – zobacz, co działo się podczas I rundy KTMsklep.pl Enduro Race w Lidzbarku Warmińskim.

Na oficjalne rozpoczęcie sezonu w tym roku trochę dłużej musieliśmy czekać, bo pogoda ciągle płatała figle i zima nie chciała na dobre się z nami pożegnać. Dopiero 8 kwietnia w Lidzbarku Warmińskim podczas inauguracji serii KTMSklep.pl Enduro Race udało się wystartować z prawdziwym ściganiem na północy naszego kraju. Ciężko sobie wymarzyć lepsze warunki niż mieli je uczestnicy i kibice na najbardziej pomarańczowych zawodach w Polsce. Warmiński Auto-Moto Klub stanął na wysokości zadania przygotowując świetną trasę, dopisali zawodnicy oraz widzowie, a sponsorzy zadbali o nagrody. Była zacięta rywalizacja, była widowiskowa jazda i oczywiście niepowtarzalny atmosfera, dzięki którym do Lidzbarka Warmińskiego chce się wracać jeszcze częściej.

Zobaczcie, co działo się na I rundzie KTMSklep.pl Enduro Race:

W trakcie zawodów został przeprowadzony również jeden z najbrudniejszych wywiadów na świecie:

Kolejna KTMsklep.pl Enuro Race odbędzie się 5 sierpnia podczas przystanku Mistrzostw Polski Cross-Country w Lidzbarku Warmińskim. Nie może was tam zabraknąć! Więcej o zawodach znajdziesz tutaj.

fot. Łukasz Kręcichwost / ktmsklep.pl

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły