Piach w zębach i uśmiech na twarzy – tak się otwiera sezon enduro na północy!

- MotoRmania

Słońce, wyścigi i niepowtarzalny offroadowy klimat – zobacz, co działo się podczas I rundy KTMsklep.pl Enduro Race w Lidzbarku Warmińskim.

Na oficjalne rozpoczęcie sezonu w tym roku trochę dłużej musieliśmy czekać, bo pogoda ciągle płatała figle i zima nie chciała na dobre się z nami pożegnać. Dopiero 8 kwietnia w Lidzbarku Warmińskim podczas inauguracji serii KTMSklep.pl Enduro Race udało się wystartować z prawdziwym ściganiem na północy naszego kraju. Ciężko sobie wymarzyć lepsze warunki niż mieli je uczestnicy i kibice na najbardziej pomarańczowych zawodach w Polsce. Warmiński Auto-Moto Klub stanął na wysokości zadania przygotowując świetną trasę, dopisali zawodnicy oraz widzowie, a sponsorzy zadbali o nagrody. Była zacięta rywalizacja, była widowiskowa jazda i oczywiście niepowtarzalny atmosfera, dzięki którym do Lidzbarka Warmińskiego chce się wracać jeszcze częściej.

Zobaczcie, co działo się na I rundzie KTMSklep.pl Enduro Race:

W trakcie zawodów został przeprowadzony również jeden z najbrudniejszych wywiadów na świecie:

Kolejna KTMsklep.pl Enuro Race odbędzie się 5 sierpnia podczas przystanku Mistrzostw Polski Cross-Country w Lidzbarku Warmińskim. Nie może was tam zabraknąć! Więcej o zawodach znajdziesz tutaj.

fot. Łukasz Kręcichwost / ktmsklep.pl

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl